Агроном завжди поруч!
Унікальний мобільний додаток дозволить отримувати агросупровід у режимі реального часу і вдома, і на полі
Контакти
Агросупровід - це
Живе спілкування виробника та агронома
Контроль за усіма агропроцесами онлайн через додаток
Краща врожайність і вищий прибуток
Обробляємо Ваш запит
Зверніться до координатора агросупроводу за телефоном +38 067 318 57 14 або заповніть анкету на сайті
1.
2.
Підписання договору та оплата
Форма та графік оплати обговорюється під час підписання договору. Вартість агросупроводу на 1 рік від фахівців Центру фермерських компетенцій починається від 14 000 грн для господарств до 2 га.
3.
Доступ у додаток
Ви будете на зв’язку з агрономом у додатку. Фахівець надсилатиме у Ваш кабінет персональні рекомендації для Вас. Ви зможете надсилати у відповідь фотоматеріали через додаток
Як спробувати Агросупровід онлайн?
Що можливо з додатком:
Працювати з технічною картою
Яка створена з урахуванням особливостей вашого поля - регіон, почви, тип посадки і поливу
Нагадування
Про необхідні роботи або моніторинг нагадає сповіщення
Завантажити на будь-який смартфон
Додаток працює як на Android, так і на IOS
Задати питання агроному в чаті додатку
До агронома можна звернутись з запитанням
Онлайн і офлайн
Додаток доступний і без інтернету
Синхронізуватись
мобільний додаток з ПК вдома або ноутбуком - працює і мобільна, і веб-версія
Маю ділянку менше 1га. Полуниця вийшла з зими у вкрай критичному стані після підмерзання. Завдяки рекомендаціям Ірини Кобринець отримав дуже достойний врожай(40т/га). Вважаю що саме на малих ділянках, де власник i агроном і водій і тракторист продавець саме і потрібен агросупровід. Знаючи ціни на добрива i ЗЗР вважаю краще витратитися на агросупровід, ніж припускатися помилок, витрачати гроші на вітер.Це і можливість самовдосконалюватись I отримувати гарні результати!

В наш час це не є проблемою отримати консультацiю дистанційно для мене Ірина дійсно фахівець у своїй справі, я радий знайомству з нею, вдячний за підтримку і буду надалі з нею співпрацювати.
Відгуки клієнів агросупроводу:
Черкаська область
Руслан Василенко
Місто
Працюючи з Іриною у вас буде приємний результат. Має суттєвий досвiд в ягідництві (більше 10 років), може грамотно провести моніторинг стану насаджень. Надає обоснованi рекомендації та коригування в системах живлення та захисту рослин суниці.
Якщо ви маєте невелику ділянку до 0,5 га то певно вам той агросупровід не потрібен. Але коли це більше 1 га в цьому забагато плюсів, щоб цим нехтувать i цiна не така в же i велика в порівнянні з іншими витратам. Говорю зі свого досвіду так як працював з Іриною Кобринець в цьому році та збільшив врожайність в порівнянні з минулим роком в 2 рази. Не маю на метi комусь щось доказувать та вважаю, якщо є бажання розвиваться самому та розвивать свій бізнес, спілкування з такими професіоналами як Ірина обов'язкове
м. Київ
Ірина Корбинець, це справжній професіонал своєï справи, менi здається не має питань по ягодам на які вона не знає вiдповiдi. Для всіх хто починає вирощувати полуницю і малину, і не знає яким порадам вірити відповім - агросупровід це для вас саме найкраще!

Пані Ірина - дає найдієвіші поради, вона в курсі новинок по зэр, вкурсi рiзних дослiджень, агротрендів, але все це сучасне вона поєднує з багаторічним досвідом. При нашій зустрічі менi не хотiлось її відпускати, стільки корисного, нового, повчального! Всім рекомендую
Черкаська область
Олена Шимонівська
Запорізька область
Добрый вечер всем. Хочу от всего сердца поблагодарить Ирину Кобринец за компетеные рекомендации. Могу на своем личном опыте сказать, что этот специалист на своем месте. Зимой на Дистанционное смогла вывести мою клубнику из примерзшего состояния в фаза нормального плодоношения. Научила провести правильно защиту от вредителей и вирусных болезней. На малине так же ее дельные советы очень помогли справиться с сезоном дождей. Очень благодарна. Рекомендую этого специалиста! Не пожалеете!.
Показати ще відгуки
Заповніть, будь ласка, форму
для зворотнього зв'язку
Email
ПІБ контактної особи
Номер телефону
Площа насаджень і культура
Оберіть фахівця:
Залиште номер телефну і ми вам перетелефонуємо в робочий час
Залиште номер телефону і ми перетелефонуємо
Ми не передамо Ваші дані третім особам